handzender inleren op Supramatic E of P aandrijving
Supramatic E of P, serie 2
Voor het inleren van een handzender op de geïntegreerde ontvanger in de Supramatic E/P kunt u de volgende procedure volgen:
1. 2 x Prg toets indrukken ( 0 verschijnt op het display)
2. Prg toets 4 sec. ingedrukt houden ( een puntje gaat knipperen)
3. Handzendertoets indrukken en vasthouden (0 gaat knipperen)
4. 2 x Prg toets indrukken (0 verschijnt en gaat over in - )
Nu zal uw handzender ingeleerd zijn.
Als u nog meer handzenders heeft
Uw andere handzenders dienen nu op de nieuw ingeleerde handzender opnieuw ingeleerd te worden:
U houdt de bronzender in uw linkerhand. De nieuw in te leren handzender houdt u in uw rechterhand er naast, tegen elkaar aan.
Dan drukt u eerst op de bronzender uw linker hand het knopje in dat u gebruikt, u blijft dit vasthouden. Het lampje blijft continue branden (mogelijk gaat ook uw garagedeur nu open/dicht).
Binnen 1 seconde drukt u nu ook van de handzender in uw rechterhand het te gebruiken knopje in en blijft dit vasthouden. Het lampje zal eerst langzaam knipperen. Dit gaat na 4 x over in snel knipperen. Op dit moment is de 2e handzender ingeleerd. U kunt alles loslaten.